Умови праці у Типовій формі № П-1: заповнюємо правильно

3 березня 2020
887
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Що писати у графі «Умови праці (згідно з атестацією робочого місця )» Типової форми № П-1 «Наказ (розпорядження) про прийняття на роботу»?

Відповідь

Типова форма № П-1 «Наказ (розпорядження) про прийняття на роботу», затверджена наказом Держкомстату України від 05.12.2008 № 489, містить сталий набір умов прийняття на роботу та умов роботи.

Якщо робоче місце — атестоване, а умови праці — несприятливі, вкажіть це у наказі про прийняття.

Наприклад

умови праці (згідно з атестацією робочих місць):

шкідливі і важкі умови праці, пункт 1 Списку № 2.

Увага! Маєте зазначити таку інформацію навіть коли склали наказ за формою відмінною від типової.

Найпоширеніші тексти наказів про прийняття на роботу ⇗⇗⇗

Атестація робочих місць за умовами праці проводиться на підприємствах і організаціях незалежно від форм власності. Якщо підприємство використовує обладнання, матеріали, що є потенційними джерелами шкідливих і небезпечних виробничих факторів, які можуть несприятливо впливати на стан здоров’я працівників, необхідно провести атестацію робочого місця. За результатами атестації робочих місць, забезпечити пільги та компенсації, гарантовані державою.

Умови праці у Типовій формі № П-1: заповнюємо правильно Хто відповідальний за атестацію робочих місць за умовами праці: відділ кадрів чи служба охорони праці

Якщо умови праці нормальні, й атестація робочого місця не потрібна, залиште графу «Умови праці» Типової форми № П-1 порожньою.