Кадровик01

Попередження про зміну назви посади для приведення у відповідність до Класифікатора професій

  • 28 грудня 2016
  • 3607

Запитання

Чи потрібно попереджати працівників про зміну назви посади працівника (щоб відповідала Класифікатору професій), адже обов’язки та оплата залишаються без змін?

Відповідь

Якщо назва посади у штатному розписі близька або подібна до певної базової професійної назви роботи, вміщеної до КП, а завдання і обов’язки за цією посадою збігаються з тими, які передбачено кваліфікаційною характеристикою для професії з базовою назвою, можна говорити про уточнення. У такому разі зміни можна запровадити «день в день».

З цим допоможе розібратися консультація — «Уточнюємо назву посади згідно з Класифікатором професій: крок за кроком», доступна передплатника системи «Expertus: Кадри». Якщо ви ще не маєте доступу до системи, — отримайте демодоступ, та 3 дні безплатно користуйтеся матеріалами сиcтеми.

За інших умов зміна назви посади, навіть з метою приведення у відповідність до КП, кваліфікується як зміна істотних умов праці, про яку працівника попереджають не пізніше ніж за два місяці (ч. 3 ст. 32 КЗпП).

Діяти необхідно за алгоритмом, наданим у консультації «Приводимо штатний розпис у відповідність до Класифікатора професій: крок за кроком»

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон