Право розлученої жінки на додаткову «відпустку на дітей»

3 вересня 2020
2542
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи має право розлучена жінка на додаткову відпустку працівникам, які мають дітей?

Відповідь


Розлучена жінка має право на додаткову відпустку працівникам, які мають дітей або повнолітню дитину — особу з інвалідністю з дитинства підгрупи А І групи (далі — відпустка на дітей), якщо документально підтвердить, що виховує дитину без батька.

Проте, законодавство не конкретизує, якими саме документами підтверджувати право на відпустку на дітей. Судова практика досить спірна. Суди не мають права робити висновок, що батько не виховує дитину, якщо навіть не викликали його до суду. Але на практиці вони це роблять і ухвалюють рішення на підставі опосередкованих доказів, як-от: довідок про місце проживання та актів побутових комісій. Наприклад, ВСУ в ухвалі від 03.09.2008 послався на визначення одинокої матері, що наводить Пленум Верховного Суду України у пункті 9 постанови «Про практику розгляду судами трудових спорів» від 06.11.1992 № 9 (далі — Постанова № 9).

Як надавати відпустку працівникам, які мають дітей

Далі Верховний Суд визнав, що підприємство правомірно відмовило у відпустці розлученій жінці. Аргумент — у постанові Пленуму ВСУ № 9 зазначено, що право на відпустку має, зокрема, інша жінка, яка виховує й утримує дитину сама. У справі, що розглядали, вирішальним стало те, що батько дитини щомісячно сплачував аліменти, а отже брав участь в утриманні неповнолітньої дочки. Тому суд вирішив, що жінка не підпадає під категорію «одинока мати» й не має права на відпустку на дітей.

Проте в останні роки суди частіше ухвалюють рішення про надання відпусток на дітей на користь розлучених жінок, які виховують дитину без батька. Зокрема, постанова ВСУ від 13.08.2020 у справі № 808/610/18. При цьому факт отримання чи неотримання аліментів не має значення.