Витяг з електронного лікарняного

6 жовтня 2021
2663
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи можна отримати витяг з електронного лікарняного?

Відповідь

Ні.

Загальні принципи роботи електронного реєстру листків непрацездатності (далі — Реєстр) встановлює постанова КМУ «Деякі питання організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього» від 17.04.2019 № 328 (далі — Постанова № 328). Постанова № 328 затвердила Порядок організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього (далі — Порядок № 328).

Інформацію з Реєстру, що містить відомості про реєстраційний номер облікової картки платника податків, період і причину непрацездатності, надають тільки особі, якої зазначені відомості стосуються, її страхувальнику — за період перебування особи у трудових відносинах із ним. Інформацію надають через електронні кабінети застрахованої особи та страхувальника на порталі послуг (п. 15 Порядку № 328).

Робота з електронними листками непрацездатності

Реєстр формує та веде Пенсійний фонд України, який є володільцем інформації, що міститься в ньому (п. 4 Порядку № 328).

ПФУ постановою від 18.06.2014 № 10-1 затвердив Положення про реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (далі — Положення № 10-1). ПФУ надає інформацію з Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування за різними формами, залежно від параметрів пошуку. На жаль, Положення № 10-1 не передбачає можливості завантажити витяг з електронного реєстру листків непрацездатності. Можливо, в подальшому ПФУ передбачить таку можливість та долучить до додатків, передбачених Положенням № 10-1, витяг з електронного реєстру листків непрацездатності.

Якщо необхідно роздрукувати інформацію про електронний лікарняний, зробіть скріншот сторінки на вебпорталі ПФУ з відкритою інформацією про електронний листок непрацездатності. Роздрукуйте скріншот.