Попередження працівника про збільшення тривалості робочого часу під час воєнного стану

14 квітня 2022
687
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи діє вимога про попередження працівників про збільшення тривалості робочого часу за два місяці під час дії воєнного стану?

Відповідь

Ні.

У період дії воєнного стану норми частини третьої статті 32 КЗпП та інших законів України щодо повідомлення працівника про зміну істотних умов праці за два місяці не застосовуються.

За матеріалами Держпраці

Колего, редакція MCFR Кадри продовжує працювати для Вас в умовах війни.

Передплатіть зі знижкою 50% на пів року журнал «Кадровик-01» або експертно-правову систему «Expertus: Кадри. Будьте певні, що матимете відповіді на всі робочі запитання не лише під час воєнного стану, а й після Перемоги!

Відновлюємо економіку України разом ????????