Виплата середнього заробітку працівнику, який проходить військову службу за контрактом

22 липня 2022
742
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи повинен роботодавець виплачувати середній заробіток за час служби працівнику, який проходить військову службу за контрактом кілька років?

Відповідь

Починаючи з 19.07.2022, дати набуття чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин», роботодавець зобов’язаний зберігати за працівником, який проходить службу, місце роботи й посаду. Середній заробіток має бути виплачений такому працівнику по 18.07.2022 включно, у найближчий строк, установлений для виплати заробітної плати (ст. 115 КЗпП).

Джерело: Управління Держпраці у Полтавській області