Чи зберігати робоче місце за працівником, який уклав контракт, але не надав його примірника?

509

Запитання

Мобілізований за контрактом працівник надав витяг із наказу, в якому зазначено, що з ним укладено контракт на термін до закінчення особливого періоду. Також у наказі зазначено те, що підставою для видання наказу є контракт. Але самого контракту працівник не надав. Чи повинне підприємство зберігати середній заробіток за цим працівником? Чи достатньо витягу з наказу для збереження середнього заробітку?

Відповідь

Працівники, які вступили на військову службу за контрактом, не є мобілізованими.

Якщо ви маєте копію наказу командира військової частини (військового комісара у випадку проходження військової служби у військкоматі), засвідчену належним чином (наявні дата, підпис, розшифрування підпису, печатка), в якому зазначено, що строк контракту — до закінчення особливого періоду або до дня фактичної демобілізації, працівника необхідно увільнити від роботи зі збереженням місця роботи, посади і середнього заробітку на підставі частини 3 статті 119 КЗпП.

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати






© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Стаття призначена для професіоналів!

Підтвердіть, будь ласка, свій статус професіонала, пройшовши швидку реєстрацію. Після цього Вам будуть доступні:

• професійні матеріали сайту;

• 31 шпаргалка для безпомилкової роботи;

• вебінари та презентації від найкращих експертів з кадрів.



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І продовжу читання
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
► пенсії підвищуються;

► скасовуються обмеження на виплату пенсій для працюючих пенсіонерів;

► збільшується страховий стаж для пенсійного забезпечення