Кадровик01

Проходження працівником військово-лікарської комісії

  • 26 січня 2017
  • 3759

Запитання

Якими документами регламентовано проходження військово-лікарської комісії військовозобов’язаними у запасі? Яка категорія (ВОС) підпадає під цей перелік і в які терміни підприємство має направляти військовозобов’язаних на ВЛК?

Відповідь

Військовий обов’язок громадян України, які приписані до призовних дільниць або перебувають у запасі Збройних Сил України чи проходять службу у військовому резерві, серед іншого включає:

  • прибуття за викликом районного (міського) військового комісаріату для оформлення військово-облікових документів, приписки, проходження медичного огляду, направлення на підготовку з метою здобуття або вдосконалення військово-облікової спеціальності, призову на військову службу або на збори військовозобов’язаних;
  • проходження медичного огляду та лікування в лікувально-профілактичних закладах згідно з рішеннями комісії з питань приписки, призовної комісії або військово-лікарської комісії районного (міського) військового комісаріату (ч. 10 ст. 1 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» від 25.03.1992 № 2232-XII).

Медичний огляд включає в себе вивчення та оцінку стану здоров’я і фізичного розвитку громадян на момент огляду в цілях визначення ступеня придатності до військової служби, навчання за військово-обліковими спеціальностями з винесенням письмового висновку (постанови). Порядок проведення військово-лікарської експертизи визначено наказом Міністра оборони України від 14.08.2008 № 402.

Строки проведення медичного огляду визначає військовий комісаріат:

  • в межах підготовки до призову на строкову військову службу, службу за призовом під час мобілізації, військові збори або у зв’язку із вступом на військову службу за контрактом;
  • виходячи із вимог документів, що визначають періодичність проходження медичних оглядів військовозобов’язаних. Такі документи мають гриф «Для службового користування».
Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю