Вік дітей для отримання новорічних подарунків від підприємства

9 лютого 2017
1840
Середній бал: 5 із 5

Запитання

З якого і по який вік дітям дають новорічні подарунки від підприємства згідно із законом?

Відповідь

Законодавством не передбачено обов’язковість надання новорічних подарунків дітям працівників підприємства, а тому не може бути жодних законодавчих обмежень щодо віку дитини.

Утім, підприємства в межах своїх повноважень і за рахунок власних коштів можуть встановлювати додаткові, порівняно з законодавством, трудові і соціально-побутові пільги для працівників (ч. 1 ст. 9-1 Кодексу законів про працю України; КЗпП).

Зазвичай, додаткові порівняно з чинним законодавством і угодами гарантії, соціально-побутові пільги визначаються у колективному договорі (ч. 3 ст. 13 КЗпП).

Отже, доцільно колективним договором визначити умови надання працівникам, що мають дітей, новорічних подарунків за рахунок підприємства (зокрема і вік дитини).