Кадровик01

Робота за сумісництвом під час відпустки для догляду за дитиною

  • 16 лютого 2017
  • 2115

Запитання

За основним місцем роботи працівниця перебуває у відпустці по догляду за дитиною до 3 років, а за сумісництвом у цей же час працює по 4 год щодня? Чи не є це порушенням? Чи є обмеження в робочому часі?

Відповідь

Робота за окремим трудовим договором за сумісництвом під час перебування працівниці за основною посадою у відпустці для догляду за дитиною до досягнення 3-х років не суперечить законодавству. Оскільки на прохання жінки, яка має дитину віком до 14 років, роботодавець зобов’язаний eстановити неповний робочий день або неповний робочий тиждень (ст. 56 КЗпП), установлення неповного робочого дня тривалістю 4 години такій працівниці є правомірним.

Читайте також: 

Тривалість роботи за сумісництвом для працівників державних організацій не може перевищувати чотирьох годин на день і повного робочого дня у вихідний день. Загальна тривалість роботи за сумісництвом протягом місяця не повинна перевищувати половини місячної норми робочого часу.

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон