Кадровик01

Підприємство змінило назву: чи перезатверджувати посадові інструкції

  • 17 лютого 2017
  • 1563

Запитання

Чи потрібно перезатверджувати посадові інструкції працівників, якщо змінено назву підприємства? Та чи потрібно попереджати за два місяці працівників про внесення змін до посадових інструкцій?

Відповідь

Відповідно до Загальних положень Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників (ДКХП), що наведено у Випуску 1 ДКХП, затвердженому наказом Мінсоцполітики від 29.12.2004 № 336, до посадових (робочих) інструкцій може бути внесено зміни, доповнення лише на підставі наказу керівника підприємства, установи, організації за згодою працівника.

Наказ про внесення змін, доповнень до посадової (робочої) інструкції видається в разі перерозподілу обов’язків між працівниками у зв’язку зі скороченням чисельності, раціональним розподілом праці.

У разі зміни назви підприємства, установи, організації, їх структурного підрозділу або посади до посадових (робочих) інструкцій вносять відповідні зміни.

Унесення змін до посадових (робочих) інструкцій може бути передбачено наказом. У цьому разі доречно затвердити посадові (робочі) інструкції з новим найменуванням товариства, ознайомити з ними працівників. Копія посадової (робочої) інструкції зберігається на робочому місці працівника.

Звертаємо увагу, що зміна назви товариства не тягне за собою зміни істотних умов праці працівників, тож попереджати їх за два місяці про внесення змін до посадових інструкцій у цій ситуації не потрібно.

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю