Чи повідомляти ДФС про прийняття практиканта на навчально-виробничу практику?

6 квітня 2017
2032
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи потрібно давати повідомлення до податкової про прийняття практиканта на навчально-виробничу практику? Як оформити практиканта до підприємства на оплачувану навчально-виробничу чи виробничу практику з технікумів, училищ?

Відповідь

Під час проходження виробничої практики учнів до складу працівників організації не включають (п. 7 Порядку надання робочих місць для проходження учнями, слухачами професійно-технічних навчальних закладів виробничого навчання та виробничої практики, затвердженого постановою КМУ від 07.06.1999 № 992; далі — Порядок № 992), трудові договори з ними не укладаються і повідомлення ДФС не подається.

Умови оплати праці учнів, слухачів ПТНЗ визначаються керівником організації перед початком виробничої практику у наказі про проходження виробничої практики з урахуванням встановлених норм праці (норм часу, виробітку, обслуговування, посадових обов’язків) та укладених із ПТНЗ договорів про навчально-виробничу практику (п. 9 Порядку № 992).