Табель обліку використання робочого часу — від руки чи роздруківка із 1С?

7 квітня 2017
4406
Середній бал: 5 із 5

Запитання

На підприємстві є можливість роздруковувати табель обліку робочого часу із програми 1С. Чи можна роздуковувати табель і засвідчити підписами відповідальних осіб та не писати його вручну?

Відповідь

Відповідно до пункту 7.1 Національного стандарту України «Державна уніфікована система документації. Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлювання документів. ДСТУ 4163-2003» документи виготовляють за допомогою комп’ютерної техніки. Окремі внутрішні документи (заяви, пояснювальні та доповідні записки тощо), авторами яких є посадові та інші фізичні особи, дозволено оформлювати рукописним способом.

Отже, табель обліку робочого часу також слід оформлювати за допомогою електронних пристроїв.