Чи повідомляти працівників про відпустки, якщо за два тижні до відпустки їх ознайомлено з наказом?

252

Запитання

Наказ про надання щорічної відпуски видається на підприємстві за два тижні до відпустки, а також за два тижні ознайомлюють із цим наказом працівника. Чи потрібно додатково видавати повідомлення про відпустку працівнику згідно з графіком відпусток?

Відповідь

Конкретний період надання щорічних відпусток у встановлених графіком межах узгоджується між працівником і роботодавцем, який зобов’язаний письмово повідомити працівника про дату початку відпустки не пізніш як за два тижні до встановленого графіком терміну (ч. 11 ст. 10 Закону України «Про відпустки»). Затвердженої (унормованої) форми повідомлення про початок відпустки немає, тому радимо скористатися зразком, розробленим експертами журналу «Кадровик-01» та системи «Expertus: Кадри» — Повідомлення працівнику про дату початку відпустки.

Отже, якщо накази про надання відпусток видаються не пізніше ніж за два тижні до початку відпустки й у цей же строк працівники ознайомлюються з ними, можна вважати, що роботодавець виконав законодавчу вимогу щодо своєчасного повідомлення про початок відпустки. Окремо оформлювати повідомлення у такому випадку не потрібно.

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати






© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Стаття призначена для професіоналів!

Підтвердіть, будь ласка, свій статус професіонала, пройшовши швидку реєстрацію. Після цього Вам будуть доступні:

• професійні матеріали сайту;

• 31 шпаргалка для безпомилкової роботи;

• вебінари та презентації від найкращих експертів з кадрів.



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І продовжу читання
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
► пенсії підвищуються;

► скасовуються обмеження на виплату пенсій для працюючих пенсіонерів;

► збільшується страховий стаж для пенсійного забезпечення