До якого центру зайнятості подавати звіт про вакансії?

24 травня 2017
549
Середній бал: 5 із 5

Запитання

До якого центру зайнятості надавати звіт про вакансії підприємству, що розташоване в Києві, але зареєстроване в іншому населеному пункті: за місцем реєстрації юридичної особи чи до міського центру зайнятості?

Відповідь

Обов’язок роботодавця своєчасно та в повному обсязі надавати до Державної служби зайнятості інформацію про попит на робочу силу (вакансії) визначено пунктом 4 частини 3 статті 50 Закону України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 № 5067-VI. Форму для інформування — звіт № 3-ПН — затверджено наказом Мінсоцполітики від 31.05.2013 № 316 (далі — Порядок № 316).

Звіт про вакансії мають подавати всі роботодавці, що використовують працю фізичних осіб, — як юридичні особи (підприємство, установа, організація), так і фізичні особи — підприємці.

Форму № 3-ПН можна подати до будь-якого базового центру зайнятості незалежно від місцезнаходження роботодавця (п. 3 Порядку № 316).

Отже, підприємство, розташоване в Києві, може надати звіт про вакансії до одного із 10 районних центрів зайнятості у місті Києві.

Майя Шурко,
начальник відділу по роботі з роботодавцями
Київського міського центру зайнятості