text
Кадровик01

Чи може директор залучити себе до роботи у вихідний день?

  • 29 травня 2017
  • 816

Запитання

Чи може директор працювати у вихідний день, якщо це необхідно для підписання важливого для компанії договору? Як оформити такий вихід та який вид компенсації передбачити?

Відповідь

Якщо директор залучається у вихідний день до виконання невідкладної, наперед непередбаченої роботи (підписання договору), від чого залежить у подальшому нормальна робота організації в цілому або його окремих підрозділів (ч. 2 ст. 71 КЗпП), то таке залучення можна вважати правомірним.

Отже, директор видає наказ про залучення себе до роботи у вихідний день, у якому також зазначають обраний вид компенсації (ч. 1 ст. 72 та ч. 3 ст. 107 КЗпП).

Детальніше у консультаціях:

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Стаття призначена для професіоналів!

Підтвердіть свій статус професіонала — пройдіть швидку реєстрацію. Після цього Вам будуть доступні:

норма робочого часу на 2019 рік

• професійні матеріали сайту

• 48 шпаргалок для безпомилкової роботи

• онлайн-сервіси та калькулятори

• вебінари та презентації від найкращих експертів з кадрів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І продовжити читання
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон