Як оформити «переведення» директора з сумісництва на основне місце?

7 червня 2017
7626
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Директора було прийнято на роботу як зовнішнього сумісника. Нині необхідно прийнято цього ж директора на цьому самому підприємстві на основне місце роботи. Як правильно оформити таке «переведення»?

Відповідь

У такій ситуації необхідно припинити трудовий договір за сумісництвом і укласти новий, як на основне місце роботи. Оскільки для керівництва господарською діяльністю підприємства власник (власники) безпосередньо або через уповноважені органи чи наглядова рада такого підприємства (у разі її утворення) призначає (обирає) керівника (ч. 3 ст. 65 Господарського кодексу України), то рекомендуємо провести зазначену процедуру відповідно до рішення загальних зборів учасників товариства.

Для спрощення процедури за заявою директора доцільно оформити один протокол, в якому погодити його звільнення як сумісника та укладання трудового договору за основним місцем роботи.

Не забудьте повідомити ДФС про прийняття на роботу директора.