Середньооблікова кількість штатних працівників: кого враховуємо?

7 червня 2017
8316
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи всіх працівників враховувати до середньооблікової кількості штатних працівників? Приміром, жінок, які перебувають у відпустці по вагітності та пологах.

Відповідь

При обчисленні середньооблікової кількості штатних працівників не враховують працівників, які перебувають у відпустках у зв’язку з вагітністю та пологами або для догляду за дитиною до досягнення нею віку, передбаченого законодавством або колективним договором організації, а також тих, хто усиновив новонароджену дитину безпосередньо з пологового будинку (п. 3.2.2 Інструкції № 286).

Утім, тимчасових працівників враховуємо до середньооблікової кількості штатних працівників.