Відрядження директора: як оформити?

9 червня 2017
3108
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи потрібно видавати наказ про направлення у відрядження директора підприємства?

Відповідь

Директор підприємства — найманий працівник. Тож він має право на гарантії та компенсації, визначені КЗпП. Зокрема, якщо директор їде у відрядження, він має право на добові, компенсацію вартості проїзду туди й назад і житла (ч. 2 ст. 121 КЗпП).

Суму добових визначають згідно з наказом про відрядження (ст. 170.9.1 Податкового кодексу України). Тому директор має видати наказ про відрядження щодо себе.

Ольга Догадіна,
провідний експерт MCFR Кадри