Чи виходити на роботу в день прибуття із відрядження?

9 червня 2017
2864
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Потяг, яким працівник повертається з відрядження, прибуває о першій годині ночі 07.06.2017. Чи має працівник виходити на роботу в цей день?

Відповідь

Питання щодо виходу на роботу в день прибуття з відрядження законодавчо не внормоване. Інструкція про службові відрядження в межах України та за кордон, затверджена наказом Мінфіну від 13.03.1998 № 59, рекомендує врегулювати це питання у ПВТР (п. 12 розд. І). Наприклад:

Працівник може не виходити на роботу у день вибуття у відрядження за домовленістю з безпосереднім керівником, а також якщо транспорт відправляється до 14:00.

Працівник може не виходити на роботу у день прибуття з відрядження за домовленістю з безпосереднім керівником, а також якщо транспорт прибуває після 11:00.

Ольга Догадіна,
провідний експерт MCFR Кадри