Як оформити направлення на підвищення кваліфікації медпрацівників за сумісництвом?

12 червня 2017
1695
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Сімейного лікаря комунального закладу охорони здоров’я направляють на курси підвищення кваліфікації за основною посадою. Як оформити його відсутність на роботі за сумісництвом?

Відповідь

За медичними і фармацевтичними працівниками державних та комунальних закладів (установ), яких направляють до закладів післядипломної освіти для підвищення кваліфікації, підготовки і перепідготовки, зберігають середню зарплату за кожним місцем роботи згідно із законодавством (абз. 2 п. 2 Постанови КМУ «Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 11.05.2011 № 524).

Отже, якщо сімейний лікар працює в закладі охорони здоров’я як внутрішній сумісник, у наказі про направлення його на підвищення кваліфікації в першому пункті зазначаємо:

Направити з 01 по 30 червня 2017 року ЛАГІДНУ Надію Степанівну, сімейного лікаря, до Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика (м. Київ) на курси підвищення кваліфікації.

У наступному пункті наказу увільняємо працівника на цей час від роботи за сумісництвом зі збереженням середньої заробітної плати.

У разі зовнішнього сумісництва наказ про увільнення від роботи видавайте на підставі копії направлення на курси підвищення кваліфікації, засвідченої за основним місцем роботи.