Кадровик01

Чи інформувати центр зайнятості про зміну режиму роботи іноземця?

  • 13 червня 2017
  • 151

Запитання

Чи потрібно інформувати центр зайнятості у разі переведення іноземця, який працює на підставі дозволу на працевлаштування, на неповний робочий день за власним бажанням та уразі зміни розміру заробітної плати такому іноземцю?

Відповідь

Законодавство передбачає, що роботодавець має повідомити територіальний орган служби зайнятості, який видав дозвіл на застосування праці іноземця, про припинення трудового договору (контракту) із ним протягом трьох робочих днів (п. 29 Порядку видачі, продовження дії та анулювання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, затвердженого постановою КМУ від 27.05.2013 № 437; далі — Порядок № 437).

Окрім того, якщо при перевірці буде встановлено факт застосування праці іноземця чи особи без громадянства на інших умовах, ніж ті, що зазначені у дозволі, або іншим роботодавцем, то дозвіл на застосування праці іноземців та осіб без громадянства (далі — Дозвіл) буде анульовано (п. 25 Порядку № 437).

У Дозволі зазначена посада, на якій працюватиме іноземець, на інформація про роботодавця (наказ Мінсоцполітики від 29.07.2015 № 779). Натомість інформацію про режим роботи та заробітну плату в дозволі не вказують, тому такі зміни не можуть бути підставами про анулювання Дозволу, у зв’язку з чим немає необхідності інформувати центр зайнятості про такі зміни.

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон