Навчальна відпустка за викликом, виданим на окупованій території

13 червня 2017
71
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Працівник надав довідку-виклик для отримання навчальної відпустки із закладу освіти, розташованого на території проведення АТО. Чи можна у такому разі надати працівнику навчальну відпустку?

Відповідь

Право на оплачувану навчальну відпустку дає довідка-виклик встановленої форми ВНЗ, який має ліцензію відповідно до законодавства України.

Форму довідки-виклику затверджено наказом МОН «Про затвердження форм документів з підготовки фахівців у вищих навчальних закладах» від 05.07.2016 № 782.

Працівник кадрової служби має перевірити відповідність наданих документів законодавству України. Якщо є є певні відхилення, працівнику на час навчання можна надати щорічну відпустку, відпустку без збереження зарплати за угодою сторін (ст. 26 Закону «Про відпустки») або відпустку без збереження зарплати з інших підстав, передбачених статтею 25 Закону «Про відпустки».