Компенсація середнього заробітку з держбюджету за призваного офіцера запасу

19 червня 2017
816
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Працівника призвано на військову службу за призовом офіцерів запасу. Однієї із трудових гарантій цієї категорії працівників є збереження середнього заробітку. Чи належить підприємству компенсація з держбюджету виплаченої заробітної плати такому працівнику?

Відповідь

Ні, чинна редакція частини 3 статті 119 КЗпП не передбачає компенсацію з держбюджету середньої заробітної плати, виплаченої працівникам, призваним на військову службу (у т. ч. військову службу за призовом осіб офіцерського складу).

Детальніше у консультаціях: