text
Кадровик01

Відпустка для догляду за дитиною до 3-х років батькові

  • 19 червня 2017
  • 245

Запитання

Чи правомірна заборона роботодавця у ненаданні батькові відпустки для догляду за дитиною до досягнення трирічного віку?

Відповідь

Відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку надається за заявою чоловіка. Але тільки за умови, що мати дитини не перебуває в такій відпустці та вийшла на роботу.

Для підтвердження цього факту разом із свідоцтвом про народження дитини і заявою, обов’язково слід подати довідку з підприємства, де працює жінка (ч. 4 ст. 20 Закону «Про відпустки»). Якщо відповідні документи не були надані роботодавець має право відмовити працівнику у наданні відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Стаття призначена для професіоналів!

Підтвердіть свій статус професіонала — пройдіть швидку реєстрацію. Після цього Вам будуть доступні:

норма робочого часу на 2019 рік

• професійні матеріали сайту

• 48 шпаргалок для безпомилкової роботи

• онлайн-сервіси та калькулятори

• вебінари та презентації від найкращих експертів з кадрів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І продовжити читання
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон