«Чорнобильська» відпустка члену сім’ї померлого ліквідатора

4 липня 2017
129
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи має право працівниця — дружина померлого громадянина, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою — на додаткову відпустку тривалістю 14 робочих днів?

Відповідь

Дружина (чоловік) померлого громадянина, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою, має право на пільги, передбачені пунктами 5, 7, 8, 11, 12, 20, 23 і 27 статті 20 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-XII (далі — Закон № 796) (ч. 2 ст. 20 Закону № 796). Права на отримання додаткової відпустки із збереженням заробітної плати строком 14 робочих днів на рік (п. 22 ст. 20 Закону № 796) ці особи не мають.