Строки зберігання графіків змінності

5 липня 2017
3413
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Скільки часу мають зберігатися на підприємстві графіки змінності? Чи всі графіки мають бути підписані працівниками?

Відповідь

Графіки виробничих процесів і робочого часу (змінність, безперервне виробництво тощо) мають зберігатись три роки після заміни новими (ст. 391 Переліку типових документів, що створюються під час діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів, затвердженого наказом Мін’юсту від 12.04.2012 № 578/5).

З графіком роботи на обліковий період працівників доцільно ознайомлювати під підпис на лицьовому або зворотному боці аркуша, на якому оформлено графік.

Детальніше — у консультаціях: