Обчислення тривалості додаткової відпустки після проведення атестації робочих місць

5 липня 2017
88
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Після проведення атестації робочих місць на одній із посад було встановлено щорічну додаткову відпустку тривалість 7 днів. З якої дати у такому разі розраховувати тривалість цієї відпустки?

Відповідь

Працівник набуває права на пільги та гарантії з дати видання наказу про результати атестації робочих місць за умовами праці. Щорічну додаткову відпустку за роботу із шкідливими та важкими умовами праці (ст. 7 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР) в цей рік надають пропорційно відпрацьованому часу з дати видання наказу.

Утім, якщо ця посада є новоствореним робочим місцем (роботодавець має підтверджуючі документи), то пільги та гарантії можна надати з дня прийняття працівника на роботу.