Повідомлення про зміну істотних умов праці працівникам у «декретній» відпустці

10 липня 2017
1937
Середній бал: 5 із 5

Запитання

На підприємстві змінюється графік роботи. Як у такому разі повідомити працівниць, які перебувають у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку?

Відповідь

Зміна графіку є зміною істотних умов праці і допускається з повідомленням працівника не пізніше ніж за два місяці (ч. 3 ст. 32 КЗпП).

Повідомити працівниць про такі зміни можливо поштою, у цьому випадку доцільно вкласти конверт із зворотною адресою та маркою (щоб отримати підпис). Також можливо поінформувати працівниць телеграмою з оплаченою відповіддю або запросити їх прийти для ознайомлення особисто.

У разі неможливості інформування працівниць у такий спосіб, змінити їм режим роботи можливо лише через два місяці після виходу на роботу після закінчення (переривання) відпустки для догляду за дитиною.

Вам також стане у пригоді: