Особова картка П-2 і перенесення відпустки

12 липня 2017
2375
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи відображається перенесення щорічної основної відпустки працівника у особовій картці працівника (П-2)?

Відповідь

Перенесення наданої щорічної відпустки у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю під час відпустки, відображається в особовій картці П-2 працівника. Адже роботодавець зобов’язаний вести облік відпусток, що надаються працівникам (ч. 12 ст. 10 Закону України «Про відпустки»). Перенесення відпустки відображається аналогічно до відкликання з відпустки.

Детальніше — у консультаціях: