Кадровик01

Видача дубліката трудової книжки попереднім роботодавцем

  • 18 липня 2017
  • 150

Запитання

Чи вправі попередній роботодавець видати дублікат трудової книжки на прохання працівника, якщо останнє підприємство, де він працював, ліквідували?

Відповідь

Порядок оформлення та видачі дубліката трудової книжки регулюється Інструкцією про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженою наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінсоцзахисту від 29.07.1993 № 58.

Дублікат трудової книжки можуть оформити на попередньому місці роботи, за умови, що особа, яка заявила про втрату трудової книжки, дійсно працювала в цій організації.

Працівник має написати заяву на ім’я керівника організації про видачу дубліката трудової книжки. У заяві особа в обов’язковому порядку має зазначити, що їй відомо про необхідність надання документів, які підтверджують попередній стаж роботи, та про те, що в дублікаті буде відображено лише такі періоди трудової діяльності, які підтверджені наданими до кадрової служби документами з попередніх місць роботи . За наданими довідками заповнюється дублікат і разом з документами, що підтверджують стаж роботи, повертаються їх власнику.

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон