text
Кадровик01

Строковий трудовий договір в усній формі: чи допустимо

  • 18 липня 2017
  • 65

Запитання

Чи можна не оформлювати письмовий строковий трудовий договір на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до трьох років, а укласти в усній формі на підставі наказу?

Відповідь

Якщо додержання письмової форми трудового договору не є обов’язковим, що передбачено ч. 1 ст. 24 КЗпП, то строковий трудовий договір на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника можна укласти в усній формі, оформивши його наказом.

У заяві та наказі слід зазначити, на який строк приймають працівника. При внесенні запису про прийняття на роботу до трудової книжки період роботи не вказуємо.

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Стаття призначена для професіоналів!

Підтвердіть свій статус професіонала — пройдіть швидку реєстрацію. Після цього Вам будуть доступні:

норма робочого часу на 2019 рік

• професійні матеріали сайту

• 48 шпаргалок для безпомилкової роботи

• онлайн-сервіси та калькулятори

• вебінари та презентації від найкращих експертів з кадрів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І продовжити читання
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон