Установлення випробування строковику на час відпустки з вагітності та пологів

19 липня 2017
54
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи правом ним буде всиновлення випробування працівнику, якого прийнято за строковим трудовим договором на час відпустка з вагітності та пологів основного працівника?

Відповідь

Установити випробування працівнику, прийнятому за строковим трудовим договором на час відпустки з вагітності та пологів основного працівника, неправомірно.

Випробування при прийнятті на роботу не встановлюється на підставі статті 26 Кодексу законів про працю України особам, з якими укладається строковий трудовий договір строком до 12 місяців. Допоки основна працівниця не оформить відпустку для догляду за дитиною до 3-х років, підприємство не можете укласти з працівником строковий трудовий договір і на час відпустки з вагітності та пологів, і на час відпустки для догляду за дитиною, відповідно, і встановити випробування при прийнятті на роботу.

Детальніше — у консультації «Випробування при прийнятті на роботу».