Кадровик01

Нещасний випадок з директором: хто підписує наказ та затверджує акт НТ?

  • 20 липня 2017
  • 324

Запитання

Унаслідок нещасного випадку невиробничого характеру постраждав директор організації. Хто повинен підписувати наказ про призначення комісії з розслідування та затверджувати акт за формою НТ?

Відповідь

Якщо нещасний випадок невиробничого характеру стався з керівником організації і організація самостійно проводить розслідування, то наказ про створення комісії з розслідування підписує заступник директора організації, який за посадовими обов’язками заміщує директора у разі його відсутності. Він також затверджує акти розслідування.

У разі, коли рішення про проведення розслідування нещасного випадку невиробничого характеру приймає районна держадміністрація (виконавчий орган міської, районної у місті ради) та визначає організацію, яка має проводити розслідування, то акт, який складається за результатами проведеного розслідування, затверджує керівник органу (організації), що проводив розслідування (п. 12 Порядку розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 № 270).

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон