Кадровик01

Як оформити легші умови роботи на два тижні?

  • 21 липня 2017
  • 19

Запитання

Жінка працює на посаді укладальника-пакувальника. На два тижні працівниця потребує надання легшої роботи у зв’язку із пошкодженням кисті руки. Чи зобов’язана організація перевести жінку на іншу посаду? Чи можуть бути створені відповідні умови на робочому місці укладальника-пакувальника?

Відповідь

Статтею 170 Кодексу законів про працю України встановлено, що працівників, які потребують за станом здоров’я надання легшої роботи, роботодавець повинен перевести, за їх згодою, на таку роботу згідно з медичним висновком тимчасово або без обмеження строку.

Отже, законодавство України не містить вимог щодо переведення працівника на іншу посаду. Роботодавець зобов’язаний забезпечити працівнику умови праці відповідно до медичних рекомендацій на займаній посаді або, у разі неможливості забезпечити належні умови, перевести на іншу посаду, де можливо забезпечення таких умов.

У зазначеному випадку доручення працівникові виконання робіт на посаді укладальника, але без навантаження на кисть руки, відповідатиме медичним рекомендаціям та законодавству про працю.

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю