Кадровик01

Чи заводити нову особову справу після поновлення на роботі?

  • 24 липня 2017
  • 1204

Запитання

Працівника, звільненого за прогули, за рішенням суду поновлено на роботі. Чи потрібно заводити нову особову справу?

Відповідь

У разі поновлення на роботі не потрібно заводити нову особову справу. Працівник не вважається звільненим. Трудові відносини реалізуються у межах укладеного трудового договору.

Отже, заповнювати заново особовий листок з обліку кадрів працівник не повинен.

Порядку «поновлення» особової справи після поновлення працівника за рішенням суду нормативними актами не визначено. Як це буде реалізовано — має вирішити сама організація.

На практиці жодних змін чи закреслень у внутрішньому описі, завершеному підсумковим записом, не вносять. Натомість додають до особової справи додатковий внутрішній опис і пояснювальну записку до нього. У додатковому внутрішньому описі вказують, що до особової справи долучено копію наказу про поновлення на роботі (нумерацію записів у внутрішньому описі доцільно продовжити: перший номер у додатковому внутрішньому описі — наступний порядковий номер після номера останнього запису у внутрішньому описі, завершеному підсумковим записом). У пояснювальній записці у довільній формі викладають, чому саме оформлено додатковий внутрішній опис (приміром, після звільнення працівника особову справу завершено у поточному діловодстві, внутрішній опис закрито підсумковим записом; працівника поновлено на роботі рішенням …. суду від … №… ; у зв’язку з поновленням працівника і відновленням дії укладеного раніше трудового договору ведення особової справи продовжено, оформлено додатковий внутрішній опис особової справи…).

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон