Деякі нюанси заповнення особової картки П-2

24 липня 2017
3690
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи потрібно вносити до особової картки працівника інформацію про надання відпустки без збереження заробітної плати? Як продовжити особову картку, якщо всі рядки заповнено?

Відповідь

Особові картки оформлюють за унормованою формою. Це типова форма № П-2, затверджена спільним наказом Держкомстату та Міноборони України від 25.12.2009 № 495/656.

У розділ заносяться всі види відпусток (крім відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами), їх строки на підставі наказів (розпоряджень) по підприємству.

Коли усі рядки в особовій картці заповнено, необхідно взяти нову форму П-2, на верхньому березі картки слід зазначити «Продовження особової картки», вписати табельний номер працівника, заповнити в Розділі І «Загальні відомості» особової картки пункти 1, 2 (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження).

Нову форму П-2 необхідно «підкласти» під особову картку працівника, в якій не залишилося місця для здійснення обліку відпусток, і з’єднати їх між собою, наприклад, за допомогою степлера.