Відпустка працівнику з одним робочим днем на тиждень

25 липня 2017
155
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи можна надати працівнику відпустку тривалістю 14 календарних днів, якщо він працює на умовах неповного робочого часу — 1 день в тиждень?

Відповідь

Тривалість відпусток розраховується в календарних днях (ст. 5 Закону України «Про відпустки»).

Отже, працівнику можна надати щорічну відпустку тривалістю 14 календарних днів, попри те, що він працює неповний робочий тиждень.