Навчальна відпустка по півдня

28 липня 2017
303
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи можна надати працівнику-студенту навчальну відпустку тривалістю меншою, ніж передбачена довідкою-викликом? Та чи може цей працівник використовувати відпустку не повний день, а по півдня?

Відповідь

Працівнику може бути надано навчальну відпустку меншої тривалості, аніж зазначено у довідці-виклику.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР тривалість відпусток обчислюється у календарних днях, тому надання будь-якого виду відпустки по півдня є неправомірним.

На прохання працівника працівнику може бути встановлено неповний робочий час відповідно до статті 56 КЗпП на період складання заліків, іспитів.