text

Активуйте подарунковий доступ >

Кадровик01

Медогляд під час відпустки: як оплачувати?

  • 28 липня 2017
  • 368

Запитання

Під час щорічної основної відпустки працівник пройшов періодичний медогляд. Як оплачувати цей день?

Відповідь

На період проходження медичного огляду за працівником зберігаються місце роботи (посада) і середній заробіток (ст. 17 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.1992 № 2694-XII).

Під час перебування у щорічній основній відпустці за працівником також зберігається місце роботи (посада) та заробітна плата. Законодавством про працю не передбачено подвійної оплати у випадку проходження медогляду під час відпустки. Тому жодних перерахунків (донарахувань) робити не потрібно.

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
Стаття призначена для професіоналів!

Підтвердіть свій статус професіонала — пройдіть швидку реєстрацію. Після цього Вам будуть доступні:

норма робочого часу на 2019 рік

• професійні матеріали сайту

• 48 шпаргалок для безпомилкової роботи

• онлайн-сервіси та калькулятори

• вебінари та презентації від найкращих експертів з кадрів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І продовжити читання
Зареєструватися
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон