Участь кадрової служби у складанні Звіту з праці за формою № 1-ПВ (місячна)

1175

Запитання

Яка кількість працівників має бути на підприємстві, щоб подавати форму № 1-ПВ (місячна) «Звіт з праці»? Яку частину інформації такого звіту заповнює кадрова служба?

Відповідь

Форму державного статистичного спостереження № 1-ПВ (місячна) «Звіт із праці» затверджено наказом Держстату від 21.07.2015 № 172 (далі — Наказ № 172).

Подання звіту 1-ПВ (місячна) не залежить від кількості працівників. Необхідність його подання визначає безпосередньо орган статистики, про що повідомляє підприємство, вибране для спостереження.

Відповідно до Наказу № 172, подається цей звіт юридичними особами, відокремленими підрозділами юридичних осіб за переліком, визначеним органами державної статистики, до територіального органу Держстату не пізніше 7-го числа місяця, наступного за звітним періодом. Оскільки форма звіту № 1-ПВ в основному містить інформацію, якою володіє бухгалтерська служба, а відтак лише вона може нести відповідальність за її достовірність, то цей звіт не можна назвати «кадровим». Однак кадрова служба бере участь у його складанні, а саме надає інформацію щодо:

  • середньооблікової кількості штатних працівників, осіб (код рядка 1040);
  • надання пояснення щодо обчислення середньооблікової кількості штатних працівників.

Середньооблікова кількість штатних працівників розраховується відповідно до пункту 3.2 Інструкції зі статистики кількості працівників, затвердженої наказом Держстату від 28.09.2005 № 286 , в якому міститься докладна інструкція щодо обчислення цього показника з наведенням прикладів найпоширеніших ситуацій. При обчисленні зазначеного показника враховуються всі категорії штатних працівників, окрім працівників, які перебувають у відпустках у зв’язку з вагітністю та пологами або для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (п. 2.3 Роз’яснення щодо заповнення форми державного статистичного спостереження № 1-ПВ (місячна) «Звіт з праці», роз’яснення Держстату від 21.07.2015 № 17.4-12/7).

Якщо відхилення середньооблікової кількості штатних працівників становить більше 25% порівняно з попереднім періодом, у звіті надається пояснення причин такого відхилення.Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Читачі запитують

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Ось так просто підете і не дочитаєте?Щоб повернутися до статті, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ НА ПОРТАЛІ.

Витратите не більше 1 хв — натомість продовжете читання без перешкод.У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і дочитаю
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
► пенсії підвищуються;

► скасовуються обмеження на виплату пенсій для працюючих пенсіонерів;

► збільшується страховий стаж для пенсійного забезпечення