Кадровик01

Звільнення кадровика: хто підписує запис про звільнення у трудовій книжці?

  • 1 серпня 2017
  • 1252

Запитання

Інспектор з кадрів звільняється. Директор — у відпустці, але його обов’язки покладено на іншого працівника. Хто у такому разі засвідчує запис про звільнення у трудовій книжці інспектора з кадрів?

Відповідь

Якщо посадовою інструкцією інспектора з кадрів визначено, що він веде трудові книжки, то він сам вносить записи до своєї трудової книжки, зокрема щодо прийняття і звільнення.

Перелік обов’язків, що покладають на працівника, має бути визначено під час прийняття на роботу (укладання трудового договору) і закріплено в посадовій (робочій) інструкції та/або в трудовому договорі, укладеному в письмовій формі.

Якщо функцію з оформлення трудових книжок покладено посадовою інструкцією на інспектора з кадрів, то він і має вносити записи і до своєї трудової книжки, у т. ч. щодо прийняття, переведення і звільнення.

Запис до трудової книжки слід вносити від третьої особи (за загальними правилами, визначеними Інструкцією про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженою наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінсоцзахисту України від 29.07.1993 № 58).

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю