Як оформити зміну облікового періоду при підсумованому обліку робочого часу?

18 серпня 2017
502
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Один із структурних підрозділів підприємства працює за підсумованим обліком робочого часу з обліковим періодом — квартал. Для цього структурного підрозділу планується змінити обліковий період на місяць. Як правильно це оформити?

Відповідь

Рішення про зміну облікового періоду погоджується з профспілковим органом (закріплюється у протоколі засідання комітету первинної профспілкової організації) та включається до колективного договору шляхом проведення колективних переговорів (ст. 13 КЗпП, п. 6 Методичних рекомендацій щодо застосування підсумованого обліку робочого часу, затверджених наказом Мінпраці України від 19.04.2006 № 138).

Читайте також: Підсумований облік робочого часу: як визначити

Після цього зміни облікового періоду затверджуються наказом або керівником та вносяться до Положення про облік використання робочого часу.