Кадровик01

Особову картку держслужбовця змінено: чи переписувати картки П-2ДС

  • 4 жовтня 2016
  • 9533

Запитання

Нещодавно змінено форму особової картки державного службовця. Чи потрібно старі особові картки П-2ДС переписувати на нові? Якщо — так, то що робити зі старими картками П-2ДС, які зберігаються в особових справах держслужбовців?

Відповідь

Нову форму особової картки державного службовця (далі — Особова картка) та Інструкцію щодо її заповнення (далі — Інструкція № 156) затверджено наказом Національного агентства України з питань державної служби від 05.08.2016 № 156. Попередню форму № П-2ДС скасовано наказом Державної служби статистики України від 26.08.2016 № 154.

Згідно з Інструкцією № 156 Особову картку заповнюють на осіб, які, зокрема, займають посади, визначені відповідно до Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII (далі — Закон № 889). Тобто Інструкція № 156 дає пряму вказівку службі управління персоналом актуалізувати особові справи державних службовців та забезпечити заповнення Особових карток за новою формою.

До того ж, Порядком ведення та зберігання особових справ державних службовців, затвердженим наказом Нацдержслужби від 22.03.2016 № 64, визначено, що до особової справи держслужбовця додається особова картка державного службовця встановленого зразка, яка, до речі, суттєво відрізняється від звичної форми № П-2ДС.

Отже, беззаперечно службі управління персоналом необхідно найближчим часом забезпечити заповнення Особової картки нового зразка.

Вилучені з особових справ особові картки за формою № П-2ДС необхідно сформувати в окрему справу та зберігати в службі управління персоналом.

А хто ж має виконувати цю титанічну невдячну справу — служба управління персоналом чи сам держслужбовець? — читайте в нашій консультації «Особова картка держслужбовця: заповнюємо за новою формою»

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю