Два інспектори з кадрів в одній установі: чи правомірно?

4 вересня 2017
639
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи вважатиметься порушенням трудового законодавств, якщо підприємство введе дві посади інспектора з кадрів?

Відповідь

Організація самостійно визначає свою організаційну структуру, встановлює чисельність працівників і штатний розпис (ст. 64 Господарського кодексу України).

Отже, залежно від обсягу робіт у штатному розписі можуть бути передбачені дві штатні одиниці за посадою інспектор з кадрів (код КП 3423).

Кваліфікаційна характеристика за цією посадою вміщена у Випуску 1 «Професії працівників, що є загальними для всіх видів економічної діяльності» ДКХП.