Кадровик01

Виплата премії у разі звільнення за переведенням

  • 7 вересня 2017
  • 208

Запитання

Працівник звільняють у зв’язку з переведенням до іншого підприємства. Цим же працівникам передбачено виплату премії. Проте за графіком преміювання має бути уже після звільняння за переведенням. Як правильно вчинити у такій ситуації?

Відповідь

Форми і системи оплати праці, норми праці, розцінки, тарифні сітки, ставки, схеми посадових окладів, умови запровадження та розміри надбавок, доплат, премій, винагород та інших заохочувальних, компенсаційних і гарантійних виплат встановлюються підприємствами самостійно у колективному договорі з дотриманням норм і гарантій, передбачених законодавством, генеральною та галузевими (регіональними) угодами (ст. 97 КЗпП).

Виплата премії у разі звільнення за переведенням Читайте також: Преміювання: нестандартні випадки

За відсутності колективного договору ці питання врегульовуються в іншому нормативному локальному акті, наприклад: у положенні про преміювання, положенні про винагороду працівникам організації за підсумками роботи за рік тощо. У цих документах визначаються строки, показники преміювання та умови виплати, у тому числі у разі звільнення працівника.

Отже, при виплаті премії (бонусів) за попередній рік у разі звільнення у зв’язку із переведенням на інше підприємство слід керуватися нормами колективного договору або іншого внутрішнього локального нормативного акта.

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон