Працівника-потерпілого викликано на допит: як увільнити від роботи?

7 вересня 2017
1200
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Працівника-потерпілого викликано на допит до слідчого. Працівник це підтвердив. Принісши повістку про виклик. Як у такій ситуації діяти кадровику?

Відповідь

Дату і час початку явки до слідчого зазначено у повістці. Але доцільно отримати від працівника заяву про увільнення від роботи, де він власноруч визначить час, на який потребує увільнення.

Працівника-потерпілого викликано на допит: як увільнити від роботи? Читайте також: Документуємо відсутність працівника у зв’язку з викликом до суду, визначаємо підстави для збереження заробітку

На підставі заяви працівника та повістки кадровик готує наказ про увільнення від роботи у зв’язку із викликом на допит до слідчого.

Витрати, пов’язані із участю потерпілих у кримінальному провадженні, здійснюються за рахунок коштів Державного бюджету України в порядку, передбаченому Кабінетом Міністрів України.

Потерпілим оплачують проїзд, наймання житла та добові (у разі переїзду до іншого населеного пункту), а також компенсацію за втрачений заробіток чи відрив від звичайних занять. Компенсацію за втрачений заробіток обчислюють пропорційно від розміру середньомісячного заробітку (ч. 3 ст. 122 КПК).