Кадровик01

Доступ до кадрових наказів керівникам структурних підрозділів

  • 4 жовтня 2017
  • 303

Запитання

Чи можуть мати доступ до кадрових наказів керівники структурних підрозділів, якщо такі накази публікуються на внутрішньому сайті компанії?

Відповідь

Організація діловодства на підприємстві регламентується нормативно-правовими актами України та локальними нормативними документами організації. Як правило, таким документом є інструкція з діловодства. Документування роботи з персоналом спирається не лише на нормативно-правову базу загального діловодства, а й на нормативно-правові акти, що регулюють трудові відносини, визначають вимоги щодо захисту прав та інтересів працівників, тому питання кадрового діловодства можуть регулюватися окремою інструкцією з кадрового діловодства.

Отже, порядок організації роботи з кадровими документами, у т. ч. з кадровими наказами, слід врегулювати у відповідній інструкції. Якщо за виробничої потреби виникла необхідність ознайомлення з певними кадровими наказами керівників структурних підрозділів, то, за умови дотримання вимог статті 7 Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 № 2297-VI та норм «Типового порядку обробки персональних даних», затвердженого наказом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини від 08.01.2014 № 1/02-14, такий доступ може бути встановлено.

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон