Компенсація при звільненні за невикористану відпустку учаснику бойових дій

18 жовтня 2017
1619
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи має підприємство компенсувати невикористану відпустку учаснику бойових дій у разі звільнення?

Відповідь

Додаткова відпустка окремим категоріям ветеранів війни зі збереженням заробітної плати тривалістю 14 к. д. на рік, передбачена ст. 16-2 Закону України «Про відпустки», не належить до щорічних відпусток.

Компенсація при звільненні за невикористану відпустку учаснику бойових дій Читайте також: Додаткова оплачувана відпустка учасникам бойових дій та інвалідам війни

Тому невикористана у поточному році ця відпустка не переноситься на наступний рік і при звільненні за неї не виплачують компенсацію.