Кадровик01

Інженер з охорони праці за сумісництвом при 50 працівниках

  • 26 жовтня 2017
  • 2580

Запитання

Штат підприємства становить більше 50-ти працівників. Інженер з охорони праці на цьому підприємстві працює за сумісництвом. Чи правомірно це? Якщо ні, — яка відповідальність?

Відповідь

На підприємстві з кількістю працівників понад 50 осіб має бути створено службу з охорони праці. Причому для інженера з охорони праці це має бути основне місце роботи.

Інженер з охорони праці за сумісництвом при 50 працівниках Дізнайтеся, чи можна виконувати роботу інженера з охорони праці за сумісництвом, суміщенням або на умовах неповного робочого часу

За порушення вимог законодавства про охорону праці, що призвело до заподіяння шкоди здоров’ю потерпілого, передбачено кримінальну відповідальність (ст. 271 Кримінального кодексу України).

Інженер з охорони праці за сумісництвом при 50 працівниках Вам стане у пригоді: Посадова інструкція інженера з охорони праці

В інших випадках інспектор з праці може вказати на порушення законодавства про працю, за яке передбачені фінансові санкції у розмірі мінімальної заробітної плати (абз. 8 ч. 2 ст. 265 Кодексу законів про працю України).

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю